Huawei گوشی های هوشمند 4 هسته ای خود را منتشر کرد

alt

در این گوشی های هوشمند پردازشگر 4 هسته ای K3V2 استفاده شده است.

تا کنون Huawei موفقیت های کمی در زمینه گوشی های هوشمند به خود اختصاص داده است، با این حال این شرکت در روز یکشنبه در کنگره جهانی موبایل انگیزه خود را برای پیشرفت در جهان و تبدیل شدن به یک رقیب برای Apple،HTC و samsung Electronics نشان داد.

گوشی های هوشمند این شرکت Ascend D Quad و Ascend D quad XL هستند که دارای سیستم عامل Android 4.0 و نمایشگر 4.5 اینچی با وضوح بالا و دوربین 8 مگاپیکسلی با توانایی ظبط فیلم در 1080p میباشند.

هر دوی این گوشی ها دارای 8 گیگا بایت حافظه هستند که طبق گفته شرکت در ابتدا این گوشی ها فقط 3G حافظه را پشتیبانی خواهند کرد، اما در نیمه دوم سال 2012 Huawei نسخه ارتقا یافته LTE را ارائه خواهد کرد.

به گفته Huawei مهمترین قسمت این گوشی ها پردازشگر آنها میباشد. پردازشگر K3V2 با یک معماری 64 بیتی و سرعت اجرای 1.2 یا 1.5 گیگا هرتز میتواند خانواده Ascend D Quad را به سریعترین گوشی های جهان تبدیل کند.

در کنار عملکرد Huawei تلاشهای بسیاری برای بهبود عمر باتری این گوشی ها انجام داده چرا که طول عمر کم باتری ها یکی از نقاط ضعف تمام گوشی های هوشمند است. برای مثال  زمانی که کاربران در حال انجام کارهایی با محاسبات کمتر هستند پردازشگر K3V2 به حالتی که از قدرت کمتری استفاده کند تغییر میکند و زمانی که کاربران در حال انجام بازی هستند به حالتی که از قدرت بیشتری استفاده میکند تغییروضعیت میدهد.

تفاوت بین Ascend D Quad و Ascend D Quad XL سایز باتری آنها است-1,800 mAh در مقابل 2,500 mAH- باتری بزرگتر باعث میشود که مدل دوم کمی ضخیم تر باشد-10.9 میلیمتر در مقابل 8.9 میلیمتر.

بر اساس گفته Richard Yu برند Huawei  در میان مشتریان مارک شناخته شده ای نیست،بنابراین شرکت باید تمام تلاش های خود را در جهت بهبود عملکردهای این محصول انجام دهد.همچنین این شرکت در آینده تبلتی که از پردازشگر 4 هسته ای استفاده میکند را منتشر خواهد کرد.

این شرکت اطلاعاتی در رابطه با قیمت این گوشی ها منتشر نکرده اما طبق گفته Yu این گوشی ها 20 تا 50 درصد ارزانتر از محصولات رقیب خواهند بود.

خانواده گوشی های Ascend D Quad در چین، استرالیا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه و شمال و جنوب آفریقا در طول سه ماهه دوم سال 2012 در دسترس قرار خواهند گرفت.

 

شما اینجا هستید :  تازه های کامپیوتر موبایل Huawei گوشی های هوشمند 4 هسته ای خود را منتشر کرد